08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

 

Godziny otwarcia

63-460 Skalmierzyce

ul. Ostrowska 95

e-mail;  neostone@wp.pl

Kontakt

Montaż spieków
+48 605 358 085

ul. Ostrowska 95 Skalmierzyce  

Montaż

Montaż spieków Ostrów Wlkp. oraz Kalisz

Wykonujemy montaże spieków kwarcowych,  wszelkiego rodzaju płytek w budynkach oraz na elewacjach. Zapraszamy do współpracy architektów.

 

Trzeba mieć na uwadze, że płyty wielkoformatowe to prawdziwy trend w ostatnich latach, który staje się coraz popularniejszy. Dlaczego? Głównie dlatego, że rozwiązania są cenowo przystępne, a przy tym zapewniają przepiękne wzornictwo. Jesteś zainteresowany? W takim wypadku możemy Ci zaoferować montaż spieków niedaleko Ostrowa Wlkp. Na tym natomiast nasze możliwości się nie kończą, gdyż świadczymy usługi, takie jak montaż spieków i wiele innych również w pobliżu Kalisza. Zdobienia i wykończenia wielkoformatowe to nasza prawdziwa specjalność. Dzięki nam bez większego problemu uda Ci się podkreślić estetykę dowolnego pomieszczenia, a także wzbogacić design nawet własnej elewacji. Wszystko z kolei w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy profesjonalne prace wykończeniowe, które efektem wyróżnią się spośród szerokiego spektrum projektów. Sprawdź sam! Gwarantujemy Ci niezwykłość, a także niepowtarzalność!

Układanie płyt z dużego formatu wymaga wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Ciężko jest bez właściwego doświadczenia odpowiednio m.in. przygotować podłoże pod zabudowę. Najpierw należy usunąć elementy luźne i niestabilne, a w następnej kolejności naprawić obecną powierzchnię. Bez tego nie da się wykonać profesjonalnego montażu spieków na lata. Przy Kaliszu bez problemu wykonamy dla Ciebie takie zlecenie, wystarczy skontaktować się z nami i umówić na konkretny termin. Przy użyciu mas samopoziomujących, razem z materiałami szybkowiążącymi stworzymy dla Ciebie dowolny design dopasowany bezpośrednio do Twoich potrzeb. Zresztą sprawdź sam w praktyce nasze umiejętności! Pamiętaj, że kluczem do montażu spieków jest renowacja podłoża. W Ostrowie Wlkp. odkurzamy i gruntujemy ubytki powstałe przy oczyszczaniu emulsją następnie wykonujemy rozprowadzenie specjalnego kleju (elastyczny, specjalistyczny na bazie poliuretanu). Niejednokrotnie rozprowadzamy także klej na spodzie płyty i podłożu, aby łączył zarówno z płytką, jak i powierzchnią. Takie czynności przygotowują idealnie daną powierzchnię na wykonanie wykończenia. Pominięcie takich procedur powoduje spadek trwałości danej realizacji.

Głównie dlatego, że gwarantujemy trwałość naszej pracy. Wiemy doskonale nawet jak układać spieki w pomieszczeniach mokrych. Tutaj podejście do montażu jest zdecydowanie inne i wymaga przygotowanie podłoża, które nie różni się od pomieszczeń suchych, ale trzeba uwzględnić zastosowanie specjalnej izolacji na wypadek wilgoci. Planujesz montaż spieków w Kaliszu? Pozwól nam wykonać go dla Ciebie! Nasze projekty doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie spieki będą narażone na oddziaływanie wody, czy wilgoci. W tym wypadku wykonamy dla Ciebie montaż spieków Ostrów Wlkp. przy prysznicach, brodzikach, toaletach czy wannach. Zastosujemy tutaj najwyższej jakości izolację, która wykluczy odklejanie się czy odkruszanie zamontowanych wykończeń.

W zasadzie jest to procedura, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Montaż spieków na systemie ociepleń jest możliwy, ale nie wszędzie gdyż okładzina powoduje występowanie większych obciążeń. To z kolei może prowadzić do powstania uszkodzeń. Niezbędne więc jest dobranie odpowiedniego kleju lub odstąpienie od realizacji, jeśli miałaby stać się przyczyną powstania uszkodzeń. Ponadto występuje konieczność przygotowania układu dylatacji i szerokości spoin. Wziąć pod uwagę należy odkształcenia i naprężenia, a także czynniki środowiskowe, takie jak obciążenia, nasłonecznienie, wilgoć i zmiany temperatury. Ponadto realizacji nie wolno wykonywać na rozgrzanym podłożu, czyli montaż spieków Kalisz nie może odbywać się w największe upały. Trzeba bezwzględnie uwzględnić bezpieczeństwo, które oznacza dodatkowe kotwienie elementów spieków na wysokości powyżej kilku metrów wysokości.

 

 

Montaż spieków Ostrów Wlkp. i nie tylko – na czym to polega?

Montaż spieków Kalisz – czy wiesz dlaczego warto wybrać nasze usługi? 

Wielkie formaty na zewnątrz – montaż spieków Ostrów Wlkp