Głównie dlatego, że zniwelujesz w ten sposób ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Przycinanie wedle mniej standardowych schematów będzie oznaczało większe ryzyko wystąpienie uszkodzeń w materiale budowlanym. Układając płytki ceramiczne, nie da się uniknąć ich cięcia i tutaj najlepiej wykonać po prostu takie rozwiązanie metodą wodną. Wykonamy dla Ciebie cięcie płytek Ostrów Wlkp. i również w okolicach kalisza. Jeśli chcemy dopasować ich wymiar do danej powierzchni to precyzyjnie wystarczy ciąć płytki i dopasowywać do opracowanego wcześniej schematu. Możesz też uzyskać w szczególności wyjątkowy efekt dekoracyjny poprzez skorzystanie z metody wodnej, która pozwala przycinać w mniej uniwersalnych płaszczyznach. W tym wypadku proponujemy cięcie płytek ceramicznych strumieniem wody. Stanowi to rozwiązanie o wiele bezpieczniejsze niż przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Gwarantujemy Ci precyzję cięcia, a także przede wszystkim jednolitą powierzchnię bez mikrouszkodzeń.

 

 

Użycie płytek nie kończy się jedynie na podłogach czy ścianach. W praktyce w pomieszczeniach mieszkalnych są one stosowane coraz częściej również nie tylko w aspekcie funkcjonalnym, ale czysto estetycznym. Jeśli szukasz firmy, która pozwoli Ci spełnić marzenia o idealnym domu, który będzie dostosowany wizualnie wręcz perfekcyjnie do Twoich potrzeb, to zgłoś się do nas. Zapewnimy Ci w pełni precyzyjne i staranne cięcie płytek Ostrów Wlkp., które wykonane zostanie z pomocą strumienia wody, czyli obecnie jednej z najbardziej popularnych metod obróbki materiałów budowlanych.

Tutaj takie rozwiązanie sprawdza się szczególności w pomieszczeniach kuchennych i łazienkach. Jeśli planujesz zrobić w swoim domu coś mniej standardowego, to zdecydowanie warto przetestować taką opcję. Wykonamy dla Ciebie cięcie płytek na wymiar przy Kaliszu i dzięki temu zrealizujesz dla siebie nawet najbardziej finezyjny projekt!

Płytka zostaje przełamana wzdłuż linii cięcia przy normalnym cieciu. To oznacza, że ciężko jest otrzymywać wzory inne niż wedle prostych kątów oraz przecięć. W zależności od rodzaju maszynek może występować kilka punktów łamania, ale nigdy rozwiązanie nie jest tak wszechstronne jak metoda wodna. Płytki ceramiczne to najczęściej wybierany materiał wykończeniowy. Wykorzystywane jednak tradycyjnie w popularny sposób, nie są już niczym atrakcyjnym. Co innego jednak jeśli trafią w ręce utalentowanego kafelkarza, który stworzy z nich co najmniej malutkie dzieło sztuki. Tutaj jednak konieczne będzie dostarczenie mu elementów dopasowanych bezpośrednio do jego potrzeb. Co to oznacza w praktyce? Cięcie płytek przy Kaliszu i nasze usługi cięcia płytek w okolicach Ostrowa Wlkp. Pozwolą Ci na wykończenie kuchni łazienki czy też pokoju dowolnie wedle Twoich indywidualnych preferencji, a także projektu.

Dlaczego warto postawić na cięcie płytek metodą wodną?

Cięcie płytek Ostrów Wlkp. wodą

Wodne cięcie płytek Kalisz 

Dlaczego lepiej ciąć wodą – nie tradycyjnie?

Przycinanie poszczególnych płytek może odbywać się na szerokie spektrum sposobów. W praktyce bardzo często wykorzystywana jest tradycyjna przecinarka ręczna do glazury, czyli najprostsza możliwa metoda do cięcia glazury. W tym wypadku jednak nie zawsze okaże się ona najskuteczniejsza i przy tym estetyczna. Niejednokrotnie warto przemyśleć, czy nie lepszy rozwiązaniem będzei wodne cięcie płytek, a w szczególności w okolicach Ostrowa Wlkp. Tutaj zamiast specjalnego koła tnącego i prowadnic do przycinania stosowany jest strumień pod bardzo wysokim ciśnieniem, który równocześnie jest bardziej precyzyjny oraz ogranicza ryzyko uszkodzenia materiału. Ponadto przecinarka do płytek robi nacięcie na materiale, którym ciężko jest operować przy bardziej skomplikowanych wzorach. Tutaj niejednokrotnie konieczny jest bardziej specjalistyczny sprzęt, który będzie bardziej trudno dostępny, a także droższy. Dlatego w ostateczności cięcie płytek w okolicach Kalisza a bądź cięcie płytek przy Ostrowie Wlkp. dobrze jest wykonać z naszą pomocą. Zrobimy to szybciej i precyzyjniej niż tradycyjnym sposobem.

Cięcie płytek Ostrów Wlkp. oraz Kalisz

ul. Ostrowska 95 Skalmierzyce  

Cięcie płytek

Cięcie płytek

605358085

Kontakt

e-mail;  neostone@wp.pl

63-460 Skalmierzyce

ul. Ostrowska 95

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

07:00 - 17:00

07:00 - 17:00

07:00 - 17:00

07:00 - 17:00

07:00 - 17:00

07:00 - 13:00